Metrosexuál je do určité fáze sexy…

6. srpna 2007 v 10:05 | Lilu |  Postřehy a komentáře ©
Termín metrosexuál se poslední dobou skloňuje pořád a všude. Co je metrosexuál?
Vysvětlení zde:
Typ muže, městský heterosexuál, který má v některých ohledech, především ve starosti o tělo, dosud typicky ženské chování. Navštěvuje kosmetická studia, kadeřnické salony, holí si hruď a nohy, aplikuje pleťové masky, voní se, používá make-up. Rád nakupuje a bedlivě sleduje nové trendy, potrpí si na různé šperky, řetězy, řetízky a prsteny.
Pojem metrosexuál poprvé použil anglický spisovatel Mark Simpson v roce 1994. Právě život v metropoli (odtud metrosexuál), v bezprostřední blízkosti nejlepších obchodů, kaváren, kadeřníků a sportovních klubů, je pro metrosexuály nezbytností. Většinou bývají úspěšní a velmi sebevědomí, nejde zpravidla o homosexuály.
Za typického metrosexuála je považován fotbalista David Beckham, zpěvák Robbie Williams, u nás Leoš Mareš a dnes by byl do této kategorie zařazen i herec Oldřich Nový.
Teoretici vidí příčinu stále rostoucího počtu metrosexuálů v působení reklam kosmetických firem.
Za metrosexuála poslední dobou označujeme (bohužel) i muže kteří prostě jen nechtějí být špinavá, páchnoucí stvoření.
Metrosexuál je sexy do chvíle, než tráví v koupelně víc času než jeho žena. Pokud chlap používá antiperspirant, vodu po holení, obléká se do čistého oblečení, holí si podpaží a třísla je sexy. Když se ale začne holit nohy, používat Vaše pleťové masky, prohlížet Vaše módní časopisy,… je to už out.
Tedy, pánové, voňte se, starejte se o sebe - vždyť my to máme rádi… Všechny se otočíme za vonícím mužem… (přiznejme si to - je to sexy)
A nebojte se označení metrosexuál… Ne vždy to znamená, že jste úchyl… fakt!
Provolávám hurá dnešní době, která "donutila" muže pečovat o sebe! Stávají se z Vás fešáci:-) (ne, že byste snad doteď fešní nebyli:-))))
My ženský prostě nevíme, co chceme... chceme, abyste voněli, ale když se voníte - hanlivě Vás označujeme za metrosexuály a děláme si z Vás legraci... tak to tak neberte - jsme prostě jen ženy:-)))Web-recenze - hodnocení webů zdarma
CZIN.eu
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.